eOFis Hakkımızda
Biz Kimiz?

Hakkımızda

2010 yılında Yeşilköy EGS Business Blokları’ nda kurulan eofis İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki şubelerinde Sanal ofis, Hazır ofis ve Toplantı odası kullanımı hizmetleri vermektedir.

eOfis; Akasya Residence Tower – Acıbadem, Kadıköy, Beybi Giz Plaza – Maslak, Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park – Yeşilköy, Marmara Forum Garden Office – Bakırköy, Oyal Plaza – Gayrettepe, Elhamra İş hanı – İstiklal Caddesi, Flora Suite Office – Ataşehir ve Hukukçular Towers – Kartal’ da olmak üzere toplamda 95 ofis ve 350 kişilik çalışma alanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. eOfis dünya çapında birçok ülkede hizmet ağı bulunan Alliance Business Centers Network (ABCN www.abcn.com ) ve eOffice kuruluşu üyesidir.

Mobil çalışan, ofisinde sık bulunmayan ve bir ofisin genel maliyetleri ile uğraşmak istemeyen, girişimcilerden profesyonellere kadar çok farklı iş kollarında çalışan şirketlere %80 maliyet avantajıyla gerek teknolojik alt yapısıyla gerek modern ofis ve toplantı alanlarıyla kaliteli ofis çözümleri sağlar.

Vizyonumuz

Son yıllarda gittikçe büyüyen Hazır ofis ve Sanal ofis sektörünün en çok tercih edilen ve müşterilerine en kaliteli hizmeti veren Hazır ofis şirketi olmak. eOfis olarak hızlı ve emin adımlarla ilerlerken kurumsal bir kimlikle başta Türkiye olmak üzere tüm Dünyada bir marka haline gelmek.

Misyonumuz

Kaliteli ve modern ofis çözümlerimiz ile müşterilerimize prestijli iş merkezlerinde profesyonel ofis hizmetleri sunmayı, şirket sahiplerinin maliyetini düşürerek onların işlerine odaklanmasını, başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz.